Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz C 220 cdi redizajn avantgarde

Се продава од: c220 Вчера 10:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 9.330 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 300 ЕУР

Година: 2004
Менувач: Автоматски
Километража: 180 000 - 189 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Куманово
Стил на каросерија:
Марка: C-класа / Mercedes-Benz
Модел: C 220
Mercedes c220 cdi, avtomatic , avangarde, so full oprema, 2004 godina, 186.000 km, so full oprema ,plateni site davacki do registracija, Perfektna sostojba, mnogu socuva mercedes, so naj full oprema za ovoj model,
Telefon za kontakt
077.897.655
Нема посетени огласи
Кон почеток