Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz C220 cdi Redizajn avantgarde full

Се продава од: c220 12 јан. 10:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 9.550 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 350 ЕУР

Година: 2004
Менувач: Автоматски
Километража: 180 000 - 189 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Куманово
Стил на каросерија:
Марка: C-класа / Mercedes-Benz
Модел: C 220
Mercedes c220 cdi, avtomatic , avangarde, so full oprema, 2004 godina, 186.000 km, so full oprema ,plateni site davacki do registracija,
Yelefon za kontakt
078.86.77.19 Pepi
Нема посетени огласи
Кон почеток