Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz C320 AMG Line

Се продава од: Alban 17 мај 20:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

14 000 ЕУР

Година: 2007
Менувач: Автоматски
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Куманово
Стил на каросерија:
Марка: C-класа / Mercedes-Benz
Модел: C 320
Mercedes vo top sostojba, dovezen od Svajcaria.
Registriran na 21.06.2018 so zelen karton full servisiran.
Za povekje informacii javete se.
Нема посетени огласи
Кон почеток