Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz E 270 AMG paket

Се продава од: Sasho 24 апр. 13:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 10.850 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

5 000 ЕУР   5 900 ЕУР

Година: 2003
Менувач: Автоматски
Километража: 250 000 - 299 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Куманово
Стил на каросерија:
Марка: E-класа / Mercedes-Benz
Модел: E 270
Колата е во одлична состојба и е чувана за мерак, возена претежно на отворен пат, редовно сервисирана во овластен сервис на Mercedes, Регистрирана со зелена карта до 08.2019, давам и пакет зимски гуми со колата вклучени во цената !!!
КИЛОМЕТРАЖА ОРГИНАЛ ДАВАМ ГАРАНЦИЈА
Нема посетени огласи
Кон почеток