Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz E270 AMG paket

Се продава од: Sasho 06 мар. 13:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 12.800 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

5 900 ЕУР

Година: 2003
Менувач: Автоматски
Километража: 250 000 - 299 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Куманово
Стил на каросерија:
Марка: E-класа / Mercedes-Benz
Модел: E 270
Колата е во одлична состојба и е чувана за мерак, редовно сервисирана во овластен сервис на Mercedes, Регистрирана до 08.2019
Нема посетени огласи
Кон почеток