Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz GL 320

Се продава од: MANTA Вчера 16:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2006
Менувач: Steptronic / Tiptronic
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Жолта/Златна
Локација: Куманово
Стил на каросерија:
Марка: GL-класа / Mercedes-Benz
Модел: GL 320
SE PRODAVA SO FULL OPREMA NOVI GUME E RIGISTRIRANO I CENA PO DOGOVOR
Нема посетени огласи
Кон почеток