Македонски | Shqip | English |

NISSAN MICRA 1.2 80KS EKSTRA UVOZ CH

Оглас од претпријатие. Се продава од: CARS 12 јан. 12:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

2 500 ЕУР

Година: 2005
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Куманово
Стил на каросерија:
Марка: Nissan
Модел: Micra
NISSAN MICRA 1.2 BENZIN 05g UVOZ CH 2500E CENATA E FIKSNA,,,
MITSUBISHI COLT 1.3 BENZIN CH 05g 2900E
MAZDA 2 1.4 BENZIN CH 06g 2900E
FIAT 500 1,3M-JET 75KS 07g REGISTRIRANO 4999E
LANCIA DELTA 1.6M-JET REG 09g 5400E FIX
RENAULT LAGUNA 2.0DCI 150KS 07g CH 5500E
OPEL ZAFIRA 1.9CDTI 150KS 06g CH 3999E
FIAT BRAVO 1.9 M-JET 120KS 07g CH 3700E
PEUGEOT 308 1.6HDI 90KS 08g CH 4400E
FORDC-MAX 1.6HDI 109KS 06g CH 3700E
TOYOTA COROLLA VERSO 2.0D4D 90KS 3200E
SKODA SUPER B 1.9TDI 131KS 04g 3999E

Нема посетени огласи
Кон почеток