Македонски | Shqip | English |

Nissan NOTE 1.5 DCI

Се продава од: VW 12 јан. 11:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-   3 650 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црвена
Локација: Куманово
Стил на каросерија:
Марка: Nissan
Модел: Note
Se prodava Nisan Note 1.5dci 63kw servisiran sega vo odlicna sostojba uvezena od svajcaria 🇨🇭.
Proizvedena na 12.2006
Registriran do 11 mesec 2019.
Ekonomicen avto mnogu mala potrosuvacka.

Moze zamena ( golf 5 golf 6 tiguan touran passat audi a3 audi a4 audi a6 mercedes e220 c220 bmw)
Tel 071-866-434
Нема посетени огласи
Кон почеток