Македонски | Shqip | English |

Nissan Note 1.5 DCI

Се продава од: VW 23 мар. 11:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

3 100 ЕУР   3 650 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црвена
Локација: Куманово
Стил на каросерија:
Марка: Nissan
Модел: Note
Se prodava Nisan Note
1.5dci 63kw reno motor
Servisiran sega vo odlicna sostojba
Uvezena od Svajcaria 🇨🇭.
Registriran do 11 mesec 2019.
Ekonomicen avto mnogu mala potrosuvacka
4.5L/100km
Ekstra cena za kes!
Moze zamena ( golf 5 6 tdi passat audi a3 a4 a6 mercedes c220 c320 e220 e320 bmw )
Tel: 071-866-434
Нема посетени огласи
Кон почеток