Македонски | Shqip | English |

Jeep Nissan Qasqai 2.0 dci 4x4

Се продава од: габриела 16 фев. 16:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 17.340 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

7 900 ЕУР

Година: 2007
Менувач: Рачен
Километража: 15 000 - 19 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Куманово
Стил на каросерија:
Марка: Nissan
Модел: Qashqai
Se prodava jeep nissan qasqai 2.0 dci 4x4 2007 god
-registriran do septemvri
-nov akomulator, so garancija 2god
-napraven kempleten servis
-klimatronik
-tempomat
-centralna i elektrika na retrovizori
-panorama krov
moze zamena
Нема посетени огласи
Кон почеток