Македонски | Shqip | English |

Opel Antara 2.0 TD 4x4

Оглас од претпријатие. Се продава од: Auto Plac MeMo Денес 22:12 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2007
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Куманово
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Antara
Opel Antara A 2.0TD 4x4 🇨🇭🇨🇭

God-Viti : 2007 , Kw 110 , Km 198...!!!🇨🇭🇨🇭

Plateni site davacki do Registracia
Te paguara te gjitha deri ne registrim.
BEZ ZAMENI
PA NDRRIME

🇨🇭AutoPlac MeMo🇨🇭
070 226 632
Нема посетени огласи
Кон почеток