Македонски | Shqip | English |

OPEL ANTARA DIZEL FULL COSMO OPREMA

Се продава од: dejan 12 мај 20:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

6 400 ЕУР   8 700 ЕУР

Година: 2007
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Куманово
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Antara
Prodava se OPEL ANTARA 2.0 dizel 2008 prva registracija so pogon na site 4 trkala so naj full oprema sto moze da ima
Koza + greaci,Parking senzori fabricki,Klima
elektrika na prozori i retrrovizori
i mnogu mnogu drugo
KOlata e mnogu cuvana ne e šminkana,farbana,hemiski praveni.
Cena 6400 evra na BUGARSKI BROEVI Cena ne e FIXNA info NA 070 226 975
Moze i na mail info
Нема посетени огласи
Кон почеток