Македонски | Shqip | English |

Opel Astra moze i zamena

Се продава од: Senat 17 мај 22:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2008
Менувач: Рачен
Километража: 20 000 - 24 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Странска
Боја: Сина
Локација: Куманово
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Astra
Proldavam. Opel. Astra. So fun. Oprema. Donesena. Od. Sransvo. 1.7. Dizel. Klima. Senzori. Navigacija. Tepomat senzorski zaklucuvaje vrati servisirana. Kolata. Mloze. Kaj sakate. Daja proverete. Moze. I. Zamena. Dajtte ponuda. Kotalkt 077397 201
Нема посетени огласи
Кон почеток