Македонски | Shqip | English |

OPEL CORSA 1.2 NE UVEZUVANA REG

Се продава од: DACE 18 мар 18:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

4 800 ЕУР

Година: 2009
Менувач: Рачен
Километража: 100 000 - 109 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Куманово
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Corsa
OPEL CORSA 1.2 N JOOYI
CELA GODINA REGIST-SO ZELEN KARTON
NE UVEZUVANA SO 115.000KM MAL POTROSAC
VOZENA ZA SVOI POTREBI-REDOVNO SERVISIRANA-ODRZAVANA
SO FUL OPREMA KOPLET
Нема посетени огласи
Кон почеток