Македонски | Shqip | English |

OPEL CORSA C 1.4 BENZIN 66 KW AUTO PLAC ZURICH

Оглас од претпријатие. Се продава од: AUTO PLAC ZURICH 30 дек. 14:46 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Година: 2003
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Странска
Боја: Сива
Локација: Куманово
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Corsa
OPEL CORSA C 1.4 BENZIN 66KW
PROIZVODSTVO 2003 GODINA
POMINATI: 224.000KM MOZE PROVERKA
NOVO SEGA DONESENO OD SVAJCARIJA
PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA

SO FULL OPREMA:


KLIMA
ABS
SERVO
AIRBAG
ELEKTRICNI STAKLA
ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
CENTRALNA BRAVA SO DALINSKI
SERVISNA KNISHKA
4 NOVI GUMI
I MNOGU DRUGO...
POVELETE

>>> EKSTRA E <<<


VI NUDI I MNOGU DRUGI VOZILA STO SU DONESENI OD SVAJCARIJA,I SEKOJ AVTO IMA SERVISNA KNISHKA REALNA KILOMETRAZA I ZA SEKOJ AVTO DAVAMO GARANCIJA. >>POVELETE<<

AUTO PLAC ZURICH

INFO:
070-755-380 070-700-004


FACEBOOK:Auto Plac Zürich

auto plac zurich

Нема посетени огласи
Кон почеток