Македонски | Shqip | English |

OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI 120KS NOVA SERVISNA KNISKA

Оглас од претпријатие. Се продава од: ....... 12 фев. 11:35 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2007
Менувач: Рачен
Километража: 180 000 - 189 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Куманово
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Zafira
KOLATA E DONESENA OD UVOZ SO VOZENJE MAKSIMALNO SOCUVANO VOZILO 100% ISPRAVNO.
- 7 SEDISTA
- 6 BRZINI
- NAJIZDRZLIVIOT MOTOR NA OPEL 120 KS
- KLIMATRONIK
- ABS ASR SRS
- BORD KOMPJUTER
- KOMANDI NA VOLAN
- SENZORI ZA DOZD
- RADIO CD MP3
- SERVO VOLAN SO PODESUVANJE
- EL NA STAKLA
- EL RETROVIZORI
- TRIKRAK SERVO KOZEN VOLAN SO PODESUVANJE
-ORGINAL EVRO KUKA...I DRUGO
KOLATA E SERVISIRANA KOMPLET BEZ NIKAKVI DAVACKI
CENA PO DOGOVOR
EKSTRA CENA ZA KLASA ZAFIRA
Нема посетени огласи
Кон почеток