Македонски | Shqip | English |

PEUGEOT 308- 09

Се продава од: Viktor Вчера 09:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

5 200 ЕУР

Година: 2009
Менувач: Рачен
Километража: 150 000 - 159 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Куманово
Стил на каросерија:
Марка: Peugeot
Модел: 308
Peugeot 308-2009 Godina Diesel 1.6 HDI so Full oprema, vo odlicna sostojba, se prodava poradi zaminuvanje vo stranstvo.
Нема посетени огласи
Кон почеток