Македонски | Shqip | English |

Renault Espace

Се продава од: Lutfi Вчера 17:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 5.420 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 500 ЕУР

Година: 2001
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Куманово
Стил на каросерија:
Марка: Renault
Модел: Espace
Renault espacs
Нема посетени огласи
Кон почеток