Македонски | Shqip | English |

Seat Altea

Се продава од: Seat Денес 12:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 15.140 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

6 900 ЕУР

Година: 2010
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Куманово
Стил на каросерија:
Марка: Seat
Модел: Altea
Seat Altea 1.9 - 105кс - 2010
Информации за возилото » Bi-Xenon » ABS Airbag Auto Hold Cruise Control ESP Immobilizer Multimedia Input Park Assist Radio / CD / AUX / USB / BLUETOOTH / Говорни Команди Алуминиумски Бандажи Борд компјутер (КОЛОР) Греачи во Седишта Ел. Склопливи Ретровизори Електрика на Ретровизори Електрични Прозори Климатроник ДВОЗОНСКИ Кожен Волан Кожен Ентериер Команди на Волан Навигација Паркинг Сензори, Сензори за Дожд Сензори за Светла Припрема за Телефон Светла за Магла Хром Пакет Централна Брава Дополнителни информаци MICHELIN Летни Гуми , 2 Оригинални клуча
+2 гуми зимски
- БЕЗ ЗАМЕНИ
Нема посетени огласи
Кон почеток