Македонски | Shqip | English |

VW Passat CC 2.0 tdi DSG

Се продава од: Pero Вчера 11:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 20.940 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

9 650 ЕУР

Година: 2009
Менувач: Автоматски
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Куманово
Стил на каросерија:
Марка: VW Volkswagen
Модел: CC
odlicna sostojba
Makedonski tablici,
Passat CC 2.0 tdi 103 kw ( 140 ks) 215.000 km so servisna kniska, so full oprema, , temponmat, praking senzoori, mnogu socuvana kola,atestirani folii na stakla,

Надворешност
Алуминиумски бандажи, Затемнети стакла, Фарови за магла, Xenon Фарови

Внатрешност
Имобилајзер, Централно заклучување, Електрика на прозори / Ел на ретровизори, Ел. седишта, Греење на седишта, Ел отворање багажник, Климатроник, Радио CD MP3, Серво управувач, Мултифункционален волан, Борд компјутер, Регулирање волан

Безбедност
ABS антиблокирачки систем на сопирачките, ESP електронска стабилизирачка програма, воздушни перничиња, ASR контрола на пролизгување, Задни светла за магла,
Нема посетени огласи
Кон почеток