Македонски | Shqip | English |

VW Passat CC 2.0 tdi DSG

Се продава од: Pero 12 јан. 10:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

9 850 ЕУР

Година: 2009
Менувач: Автоматски
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Куманово
Стил на каросерија:
Марка: VW Volkswagen
Модел: CC
MAKEDONSKI TABLICI
CENATA E ZA VO KESH ,
BEZ ZAMENI
Makedonski tablici, ne se somnevajte vo cenata , taa e realna a kolata extra
za vo KESH ke ima popust
Passat CC 2.0 tdi 103 kw ( 140 ks) 215.000 km so servisna kniska, so full oprema, , temponmat, praking senzoori, mnogu socuvana kola,atestirani folii na stakla,

Надворешност
Алуминиумски бандажи, Затемнети стакла, Фарови за магла, Xenon Фарови

Внатрешност
Имобилајзер, Централно заклучување, Електрика на прозори / Ел на ретровизори, Ел. седишта, Греење на седишта, Ел отворање багажник, Климатроник, Радио CD MP3, Серво управувач, Мултифункционален волан, Борд компјутер, Регулирање волан

Безбедност
ABS антиблокирачки систем на сопирачките, ESP електронска стабилизирачка програма, воздушни перничиња, ASR контрола на пролизгување, Задни светла за магла, Наслони за глава


Нема посетени огласи
Кон почеток