Македонски | Shqip | English |

VW GOLF 1.4 ATES PLIN REG KLIMA

Се продава од: ZOKI 18 фев. 09:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 3.510 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 600 ЕУР   1 900 ЕУР

Година: 1999
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Плин / Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Куманово
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf
GOLF4 1.4
NOV PLIN ATESTIRAN SO SERV.KNISKA
PROIZVEDEN KRAJ 1999
REGISTRIRAN DO AVGUS 2019
ATES FOLII
KLIMA
ABS
ARBAG
CENTRALNA
HIDRULIKA
ELEKTRIKA
CENTRALNA
BUFER SO POJACALO PIONIR 800W-100E MOZE I ODELNO IZVADENO
Нема посетени огласи
Кон почеток