Македонски | Shqip | English |

VW Golf 3 1.9 klima

Се продава од: Jakup Jakup 15 мар. 18:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 3.690 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 699 ЕУР

Година: 1996
Менувач: Рачен
Километража: 300 000 - 349 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Куманово
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf
Golf 3 klima 1.9 dobro socuvan
Golf 3 me klim 1.9 i ruajtur mire
Нема посетени огласи
Кон почеток