Македонски | Shqip | English |

VW Golf 3

Се продава од: shpend 07 мар. 18:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 3.690 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 699 ЕУР

Година: 1996
Менувач: Рачен
Километража: 20 000 - 24 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Куманово
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf
prodavam golf 3 1.9 diezel 110 ps,godina 1996,registrirano do 11 mesec 2019!
071-346-520
Нема посетени огласи
Кон почеток