Македонски | Shqip | English |

VW Golf

Се продава од: Jashari Вчера 18:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 3.910 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 800 ЕУР

Година: 1995
Менувач: Рачен
Километража: 250 000 - 299 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Куманово
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf
Kuamnovo
Нема посетени огласи
Кон почеток