Македонски | Shqip | English |

VW JETTA 1.9 105ks

Се продава од: SLAGJAN 16 мај 10:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Куманово
Стил на каросерија:
Марка: VW Volkswagen
Модел: Jetta
Se prodava jetta 1.9 105ks so ful oprema
231.000km
-Kolata e registrirana so godishen zelen karton do 28.12.2019god.
-novi gumi 205/55/16
-bandashi 16 ki
-greaci na retrovizori
-elektrika na prozori
-elektrika retrovizori
-esp
-asr
-tempomat
-2 kluca
- klima
-centralno
- euro kuka
- uvezena pred 18 meseci od Holandija
-kolata e vo besprekorna sostojba so full oprema
Нема посетени огласи
Кон почеток