Македонски | Shqip | English |

VW PASSAT 2.0 TDI 103 KW AUTO PLAC ZURICH

Оглас од претпријатие. Се продава од: AUTO PLAC ZURICH 07 мар. 17:51 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2005
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Странска
Боја: Бела
Локација: Куманово
Стил на каросерија:
Марка: Passat / VW Volkswagen
Модел: Passat
VW PASSAT 2.0 TDI 103 KW
PROIZVODSTVO 2005 GODINA
POMINATI: 239.000M MOZE PROVERKA
NOVO SEGA DONESENO OD AUSTRIA
PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA

SO FULL OPREMA:


KLIMATRONIK
ABS
SERVO
AIRBAG
BORD KOMPJUTER
TEMPOMAT
GREANJE NA SEDISTA
2x AUX
HALOGENKI ZA MAGLA
ELEKTRICNI STAKLA
CENTRALNA BRAVA SO DALINSKI
SERVISNA KNISHKA
4 NOVI GUMI
I MNOGU DRUGO...
POVELETE

BEZ ZAMENI BEZ ZAMENI

>>> EKSTRA E <<<


VI NUDI I MNOGU DRUGI VOZILA STO SU DONESENI OD AUSTRIA ,I SEKOJ AVTO IMA SERVISNA KNISHKA REALNA KILOMETRAZA I ZA SEKOJ AVTO DAVAMO GARANCIJA. >>POVELETE<<

AUTO PLAC ZURICH

INFO:
070-755-380 070-700-004


FACEBOOK:Auto Plac Zurich

auto plac zurich

Нема посетени огласи
Кон почеток