Македонски | Shqip | English |

VW Passat 2.0 Tdi 103kw 8V AutoPlac MeMo

Оглас од претпријатие. Се продава од: Auto Plac MeMo Денес 00:49 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Куманово
Стил на каросерија:
Марка: Passat / VW Volkswagen
Модел: Passat
Vw Passat 2.0 Tdi 103kw 8v 2006🇨🇭🇨🇭

God-Viti:2006, Kw: 103 , Km: 255...!!!🇨🇭🇨🇭

Plateni site davacki do registracia

🇨🇭AutoPlac MeMo🇨🇭
070 226 632
Нема посетени огласи
Кон почеток