Македонски | Shqip | English |

VW POLO 1.9 TDI 74KW 101KS SALON RABOTA

Оглас од претпријатие. Се продава од: ....... 17 мај 17:24 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 160 000 - 169 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Куманово
Стил на каросерија:
Марка: VW Volkswagen
Модел: Polo
KOLATA E DONESENA OD UVOZ PLATENI DAVACKI.
SE PRODAVA POLO 1.9 TDI 101KS SO NAJDOBRIOT MOTOR NA FOLCVAGEN MAKSIMALNO SOCUVANO VOZILO BEZ GRAM FARBA NA NEGO 100 % ISPRAVNO
ZA POVEKE INFORMACII NA TELEFON
Нема посетени огласи
Кон почеток