Македонски | Shqip | English |

JOHNNY PAG 270cc

Се продава од: maria 13 јун. 05:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 5.400 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 490 ЕУР

Година: 2009
Локација: Куманово
Моторцикли : Chopper/Coustom
Марка: Adly
Модел: Drug model
So francuski dokumenti, ispraven vo odlicno sostojba nema nikakvi defekti
Нема посетени огласи
Кон почеток