Македонски | Shqip | English |

TERMALIFT - Viluskari Liftovi Platformi

Оглас од претпријатие. Се продава од: TERMALIFT Вчера 10:26 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Локација: Куманово
Возила : Виљушкар и ракување со товар
Вашиот најдобар избор за вилушкари, лифтови и работни платформи.

TERMALIFT денес располага со лагер од околу 300 различни видови вилушкари подготвени за испорака и има околу 50 вработени, распоредени во секторите за менаџмент, продажба, маркетинг, сметководство, сервисирање, одржување и транспорт.

TERMALIFT има јасно дефинирана политика за квалитет, преку која се стремиме континуирано да ги подобруваме нашите услуги и продукти.

На Вашиот вилушкар му треба сервис или тековно одржување? TERMALIFT располага со сервис кој е составен од високостручни кадри и специјализирани возила.

Во рамките на "TERMALIFT" работи и секторот за резервни делови, со сопствен магацин, кој ефикасно и брзо ги опслужува клиентите. Доколку имате проблем со Вашиот виљушкар и не можете да најдете резервен дел, слободно обратете се. Ние ќе го решиме Вашиот проблем со стручна помош и брза испорака.

Сакате да изнајмите вилушкар или работна платформа? Ние можеме да ви понудиме таква услуга. Ве молиме обратете се за дополнителни информации.

Ексклузивен дилер за TOYOTA вилушкари во Македонија, Албанија и Косово

Повелете, посетете не.

#viljuskar #viljushkar #viluskar #vilushkar #viljuskari #viljushkari #вилушкари #виљушкар #вилушкар #elevator #platform #лифт #лифтови #платформа #платформи #aerialplatforms #подвижни #платформи #forklift #forklifts #forkliftservice #forkliftspareparts #spare #parts #резервни #делови #резервниделови #виљушкари #рента #изнајмување #rent #сервис

www.termalift.com.mk

Нема посетени огласи
Кон почеток