Македонски | Shqip | English |

Opel Vivaro 2.5 cdti

Се продава од: Predrag 22 апр. 16:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Куманово
Возила : Патнички возила
Марка: Друга марка
Модел: Opel
Se prodava Opel Vivaro 2.5cdti 108kw 8+1 sediste voziloto e doneseno od Germanija registrirano so zelen karton so full oprema za podetalni informacii na 070258536
Нема посетени огласи
Кон почеток