Македонски | Shqip | English |

MAN TGA 18.440 VLEKAC SO POLUPRIKOLKA

Се продава од: Arijan Iseni Вчера 17:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Куманово
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: MAN
Модел: Drug model
Se prodava Vlekac so poluprikolka.
Vlekac e 2007God, Prikolka 2004God.
Vlekac i prikolka imaat novi gumi, srvisiran.
Vlekac i prikolka se vo top sostojba.
Vredi da se vidi !
Cenata e po dogovor.
Нема посетени огласи
Кон почеток