Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz Atego 1218

Оглас од претпријатие. Се продава од: mbf-logistik 18 фев. 20:14 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Куманово
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Mercedes-Benz
Модел: 12-18
se.prodava atego 1218 god na proizv 2010 na federi mnogu socuvana
Нема посетени огласи
Кон почеток