Македонски | Shqip | English |

Mercedez-Benz Actros Euro5

Се продава од: Hari 02 јан. 15:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

16 000 ЕУР

Локација: Куманово
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Mercedes-Benz
Модел: 18-44
Mercedes Actros
Нема посетени огласи
Кон почеток