Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz Actros mp4 Euro 6

Се продава од: Nuki 19 мај 01:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

45 000 ЕУР

Локација: Куманово
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Mercedes-Benz
Модел: 18-45
Imam mercedes 350.000km euro 6 .......mp4 top top sostojba...spremen za kiper so se oprema vgraden so Germanska pumpa samo seriozni kupci bez nikakova zamena
Нема посетени огласи
Кон почеток