Македонски | Shqip | English |

SPORET NA DRVA KAKO NOV KREKA WESO

Се продава од: Nikola 15 мар. 22:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој предмет за 380 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 000 МКД   4 000 МКД

Локација: Куманово
Производи : Шпорети и Микробранови печки
Марка: Друга марка
Модел: Drug model
Se prodava extra socuvan shporet na drva marka kreka weso vredi da se vidi !!!
Нема посетени огласи
Кон почеток