Македонски | Shqip | English |

Plakar nov

Се продава од: Goran 22 апр. 22:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој предмет за 1.930 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

250 ЕУР

Локација: Куманово
Опрема : Полици и Места за складирање
Dimenzii:
Visina: 224 cm
Sirina: 65,5 cm
Dolzina: 272 cm
Cena: 250 evra
nov - nekoristen
Нема посетени огласи
Кон почеток