Македонски | Shqip | English |

Desktop kompjuter

Се продава од: Bojan 11 јан. 23:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој производ за 870 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

5 000 МКД

Локација: Куманово
Производи : Десктоп компјутери
Марка: Друга марка
Модел: Delux
AMD Athlon(tm) 64 Processor 3500+ 2.2 Ghz
RAM 2 GB DDR2
Hard Disk 160 GB
Graficka ATI Radeon HD 4600
Monitor Acer 18.5''
Нема посетени огласи
Кон почеток