Македонски | Shqip | English |

Komplet desktop kompjuter

Се продава од: stefan 15 мар. 15:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој производ за 870 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

5 000 МКД   8 000 МКД

Локација: Куманово
Производи : Десктоп компјутери
Марка: LG
Модел: Drug model
Se prodava odlicno socuvan desktop kompjuter marka LG- 2gb ram memorija , AMDprocessor 3.00GHz, 64 -bit Operating System. Monitor , kuciste ,tastatura ,maus i zvucnici
Нема посетени огласи
Кон почеток