Македонски | Shqip | English |

iPhone X

Се продава од: Mobiring Денес 15:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој производ за 3.620 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

340 ЕУР

Локација: Куманово
Марка: Apple (Iphone)
Модел: iPhone 6s
se prodavat novi telefoni so 1 god garanc:

IPHONE X-------64GB-----950 €
Нема посетени огласи
Кон почеток