Македонски | Shqip | English |

Samsung Galaxy S5

Оглас од претпријатие. Се продава од: emir Вчера 16:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој производ за 1.080 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

140 ЕУР

Локација: Куманово
Марка: Samsung
Модел: Galaxy S5
Prodavam telefon SAMSUNG GALAXY S5 Vo odlicna sostojba Raboti Se kako sto treba nemu fali nista Ako Ste Zainteresirani dago zemete ke se Dogovorime Moze i zamena za nekoj drug telefon
Нема посетени огласи
Кон почеток