Македонски | Shqip | English |

Dve kuki vo blizina na Centar

Се продава од: Борче Спасовски 03 сеп 16:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 6
Адреса: Ул. "Денко Драганов"бр.24 Куманово
Површина: 250 m2
Број на спратови: 2 спрат
Греење: Дрва
Локација: Куманово
Се продаваат две куќи од кои едната е на два спрата со 6 соби и 2 купатила,куќата е делумно реновирана.
Другата куќа е постара и има еден спрат со 2 соби,остава и голема визба.
Двете куќи се наоѓаат на 5 минути од ЦЕНТАР.
Површина околу 200 m2
Нема посетени огласи
Кон почеток