Македонски | Shqip | English |

Kuka vo blizina na Urgenten centar

Се продава од: Marijan Вчера 19:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 8
Површина: 355 m2
Број на спратови: 1 спрат
Греење: Друго
Локација: Куманово
Се продава стара куќа на улица Вера Јоциќ од 115м2 (односно две куќи) и дворно место 240м2. Вкупна површина од 355м2. Цена по договор Контакт телефон 078 411 600
Нема посетени огласи
Кон почеток