Македонски | Shqip | English |

NIVA PLAC VO ROMANOVCE NA ASFALTEN PAT

Се продава од: Саве 11 јан. 22:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

16 ЕУР

Адреса: с.Романовце,Мачја Глава
Површина: 2500 m2
Локација: Куманово
Prodava plac-niva od 2500m2 so sirina 18 m(POSTOI MOZNOST ZA DVA PLACA SO SIRINA OD 35M) vo s.ROMANOVCE vikano mesto Macja Glava na asfalten pat prema Kumanovo od leva strana na patot.Ima struja na 50 metri.
Imoten list 1113 KO Romanovce
KP 143
Нема посетени огласи
Кон почеток