Македонски | Shqip | English |

Plac vo Kumanovo

Се продава од: BETI 17 мај 20:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Адреса: Se prodava plac
Површина: 1300 m2
Локација: Куманово
Se prodava plac so markica za gradba na deloven prosror p+1 ul Nikola Tesla do zlaten klas
Нема посетени огласи
Кон почеток