Македонски | Shqip | English |

NIVA PLAC VO ROMANOVCE NA ASFALTEN PAT

Се продава од: Саве 03 јун. 19:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

15 ЕУР   16 ЕУР

Адреса: с.Романовце,Мачја Глава
Површина: 2500 m2
Локација: Куманово
Prodava plac-niva od 2430 m2 so sirina 18 m vo s.ROMANOVCE, na 500-800 metri od izlez na seloto prema Kumanovo,vikano mesto Macja Glava.
-Na asfalten pat Romanovce- Kumanovo od leva strana na patot prema Kumanovo.
-Ima struja,odnosno bandera na samata megja.
-Imoten list 1113 KO Romanovce, KP 143
Нема посетени огласи
Кон почеток