Македонски | Shqip | English |

BMW 525

Се продава од: Feti Вчера 18:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2010
Менувач: Автоматски
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Липково, Куманово
Стил на каросерија:
Марка: 5-серии / BMW
Модел: 525
Za seriozni kupuvaci so kes extra cena
Нема посетени огласи
Кон почеток