Македонски | Shqip | English |

PRVOKLASNI PCELNI MATICI

Се продава од: Васко 08 јун. 12:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

700 МКД

Локација: Македонски Брод
Производи : Друго
Вршиме продажба на селекционирани – високопродуктивни (,оплодени,тестирани и маркирани) пчелни матици со специјален транспортно заштитен кафез
Цената е по договор во зависност од бројот на побарани матици
Нема посетени огласи
Кон почеток