Македонски | Shqip | English |

Silovi transformatori prodazba i remont

Оглас од претпријатие. Се продава од: desimi 26 дек. 11:22 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

1 000 ЕУР

Локација: Македонски Брод
Производи : Друго
Продаваме и ремонтираме силови трансформатори нови и втора употреба също така и изкупуваме.
Нема посетени огласи
Кон почеток